Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Elazığ İli Merkez İlçesi Abdullahpaşa Mahallesi 4 Etap 516 Adet Konut, 114 Adet Dükkan ve 1 Adet Cami İnşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işini Çakır İnşaat kazandı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı projelerinde Çakır İnşaat’ a güvendiğini bir kez daha gösterdi. Elazığ İli Merkez İlçesi Abdullahpaşa Mahallesi  4 Etap 516 Adet Konut, 114 Adet Dükkan ve 1 Adet Cami İnşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işini Çakır İnşaat kazandı.

Devamı “Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Elazığ İli Merkez İlçesi Abdullahpaşa Mahallesi 4 Etap 516 Adet Konut, 114 Adet Dükkan ve 1 Adet Cami İnşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işini Çakır İnşaat kazandı.”

TOKİ Artvin İli Yusufeli İlçesi 2 Bölge 2 Etap 248 Adet Konut ve 32 Adet Dükkan İnşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işini Çakır İnşaat üstlendi.

 

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Artvin Yusufeli 2 Bölge 2 Etap 248 Adet Konut ve 32 Adet Dükkan İnşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işini Çakır İnşaat kazandı. TOKİ  Çakır İnşaat’ a güvendiğini bir kez daha gösterdi.

Devamı “TOKİ Artvin İli Yusufeli İlçesi 2 Bölge 2 Etap 248 Adet Konut ve 32 Adet Dükkan İnşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işini Çakır İnşaat üstlendi.”

Çakır İnşaat’ ın yatırım projesi olan Kozyatağı Ferah Rezidans Projesi ” TÜRKİYE İÇİN KAZANÇ VAKTİ ” kampanyası kapsamında satışa sunulmuştur.

Çakır İnşaat’ ın yatırım projesi olan Kozyatağı Ferah Rezidans Projesi ” TÜRKİYE İÇİN KAZANÇ VAKTİ ” kampanyası kapsamında satışa sunulmuştur.

 

Proje ve satış hakkında bütün sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Bilgi için;

0216 310 89 00 – 0546 293 49 88 – 0533 345 53 67

 

Devamı “Çakır İnşaat’ ın yatırım projesi olan Kozyatağı Ferah Rezidans Projesi ” TÜRKİYE İÇİN KAZANÇ VAKTİ ” kampanyası kapsamında satışa sunulmuştur.”

İstanbul Valiliği ( İPKB ) Okul Projelerinde Çakır İnşaat’ a güvendiğini gösterdi.

İstanbul Valiliği ( İPKB ) Okul Projelerinde Çakır İnşaat’ a güvendiğini gösterdi.  Okul projeleri kapsamında Erenköy Kız Anadolu Lisesi  ve Ali Kuşçu İlkokulu/Ortaokulu inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi yapım işini Çakır İnşaat’ a verdi.

Devamı “İstanbul Valiliği ( İPKB ) Okul Projelerinde Çakır İnşaat’ a güvendiğini gösterdi.”

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Aksaray 1620 adet dükkan ve altyapı ve çevre düzenlemesi yapım işini Çakır İnşaat kazandı.

TOKİ projelerinde Çakır İnşaat’ a güvendiğini birkez daha gösterdi. Sanayi esnafları ve Aksaray için çok büyük önem taşıyan Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi ihalesi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul Hizmet Binasında gerçekleştirildi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Aksaray 1620 adet dükkan ve altyapı ve çevre düzenlemesi yapım işini Çakır İnşaat kazandı.

Devamı “Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Aksaray 1620 adet dükkan ve altyapı ve çevre düzenlemesi yapım işini Çakır İnşaat kazandı.”